Цей інтер'єр – це мікс сучасного комфорту та делікатного вкраплення фольку. Велика кількість кольорів не зробила цю квартиру кітчевою, а наповнила її життям та індивідуальністю. Матовість матеріалів, які використані в проекті дають відчуття справжнього дому і захищеності. Окрім того співіснування в просторі великої кількості фактур та матеріалів створило відчуття затишку та надало інтер’єру особливого характеру.
Більшість меблів та декору створені нашими українськими майстрами. Всі дерев’яні предмети – шафи, комоди, тумбочки, двері – виконані на замовлення франківським майстром та його сином за моїми ескізами. Особливе задоволення мати справу із родинною справою. Сімейні історії, досвід поколінь, любов та повага один до одного знаходять своє відображення в речах. І це, як на мене, дуже цінно.

Цей проект вийшов досить нестандартним в його сміливості поєднанні кольорів і фактур. Це стало можливим лише завдяки відкритості клієнтів до нового і незвичного. Але насамперед, завдяки 100% довірі до творчості дизайнера.